איך תבחרו את סוג התקרה האקוסטית המתאימה לכם באינטרנט

התקרות האקוסטיות של היום שונות לחלוטין מאלה שיוצרו בעבר. שכן, מלבד הבידוד האיכותי והנוחות המקסימלית, הן מספקות גם עיצוב ייחודי שהופך כל חלל לאסתטי במיוחד. מדריך זה עולה לרשת, כדי להציג בפניכם את התקרות השונות, במטרה להקל בבחירת סוג התקרה הנכונה עבורכם. הישארו כאן ותכינו את העכבר, כי בקרוב תצאו לסיור ווירטואלי באינטרנט שיוביל אתכם לבחירה הטובה ביותר.

 

קודם כל – תכירו את התקרות האקוסטיות

יש הסוברים שתקרה אקוסטית משמת לפתרון בעיות אקוסטיקה בלבד. פסקת הפתיחה שהוצגה לעיל הוכיחה שזוהי סברה מיושנת. שכן, כיום, כל אחד (אנשים פרטיים ובעלי עסקים) יכול ליהנות מתקרה אקוסטית אפקטיבית. נסביר שנהוג להתקין אותה בחללים מסוגים שונים, לדוגמא:

  • אולפני הקלטות
  • חדרי ישיבות
  • תיאטרון
  • בתים פרטיים ועוד

תקרה זו עשויה מחומרי גלם ידידותיים לסביבה והיא מצריכה קבלת אישור ממכון התקנים (מוטלת עליכם האחריות בחיפוש אחר חברה שמספקת תקרה שעונה על תקן זה).

סוג תקרה אקוסטית שמתאימה לך באינטרנט

אלה הדגמים הנפוצים ביותר

כעת ניתן להציג בפניכם את הדגמים הנפוצים ביותר של תקרה אקוסטית שיספקו בידוד מושלם:

  • תקרה אקוסטית בהדבקה: מדובר בתקרה בעלת משטח חלק שמגיעה במגוון צבעים. מומלץ להתקין אותה באזורים שבהם אין אפשרות לבצע הנמכה של התקרה
  • תקרה אקוסטית בתלייה מונחת: התקרה הייחודית נעשית תוך שימוש בחומר מבודד שנקרא "צמר סלעים". היא מאפשרת בידוד אקוסטי גבוה וניתן להתקין אותה במגוון צבעים (בהתאם לאלו שמופיעים בקטלוג היצרן)
  • תקרת טיח אקוסטי: זוהי בחירה מושלמת עבור מי שרוצים ליהנות מתקרה בעלת מראה ייחודי. היא מכילה צמר סלעים עבה ועשויה מחומר מילוי וטיח. ניתן להתקין אותה בכל מיני דרכים, בהתאם לדרך העיצוב המתאימה לכם

 

רוצים לבחור נכון? תבדקו תחילה את האיכות

בחרנו לחלק את אופן הבחירה ל – 2 שלבים. כאשר תצטרכו בהתחלה לבחון את איכות החומר שממנו התקרה עשויה. נמליץ להיכנס לאתר של ספק מומלץ שמרכז את הפירוט אודות התקרה הנבחרת באופן מעמיק. כך תוכלו לגלות אם זו עשויה מחומרים איכותיים שיובילו לבידוד מושלם.

 

זו הדרך לבחירה בעיצוב המתאים ביותר

השלב השני יצריך התייעצות מצד גורם מקצועי. נמליץ לשוחח עם נציג מטעם האתר הנבחר, תוך שליחת תמונות של החלל שמצריך בידוד. סביר להניח שהנציג ישאל שאלות מכוונות, במטרה להכיר את אופי המבנה. לאחר מכן, הוא יציע לכם את סוגי התקרות המתאימות ביותר, כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • איכות הבידוד
  • סוג העיצוב המתאים לכם

 

מילים אחרונות לסיום

בחירה בתקרה אקוסטית זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שמצריך בירור אודות איכות הבידוד והעיצוב שמתאים לסגנון החלל הקיים. כעת אתם יודעים שתצטרכו ליישם את השלבים שהוצגו לעיל, כך שנותר לכם רק לצאת לדרך וליהנות מהתוצאה.

תקרה אקוסטית

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
המציא את הפוקר
מי המציא את הפוקר?

פוקר הוא אחד ממשחקי הקלפים הפופולריים והנפוצים בעולם כיום. מיליוני אנשים נהנים לשחק פוקר באופן תחרותי ולהנאה באתרים כמו 7xl ישראל ובמסגרות חברתיות. אבל מי

קרא עוד »