חנות אינטרנט – ראו איך עושים זאת באקסטרה סייז

חנויות אינטרנטיות תופסות תאוצה בשנים האחרונות וכובשות את רחבי האינטרנט. כיום, נוכל לגלוש ברחבי האינטרנט ולמצוא חנות אינטרנטית בכל תחום שנרצה- בין אם מדובר בתחום המזון, תחום האופנה, תחום התרופות וגם בתחום חיי המין.
בעמוד הקרוב אנו נסייע לאלו מכם שרוצים לפתוח אתר אינטרנטי שמכיל חנות, ונלמד אתכם מה הדגשים והעקרונות החשובים ליישום, על מנת שהעסק יצבור תאוצה ויניב תשואות.
לאורך העמוד נשתמש בדוגמאות מאתר
XTRASIZE על מנת להמחיש כיצד זה אמור להיראות במציאות.

אתר מכירות

חנות אינטרנטית- כיצד לעשות זאת נכון?

ראשית, עליכם לבחור נישת מוצרים שבה תתמקדו. כפי שציינו קודם לכן, תוכלו לבחור בתחום האופנה, בתחום הרפואה או אפילו בתחום המשחקים. ההמלצה שלנו היא לבחור תחום אחד ולהתמקד בו (אתרים כמו eBay ו-AMAZON הינם אתרים שמציעים את כלל האפשרויות, אך מדובר באתרי ענק).
לאחר שבחרנו לנו תחום מסוים של מוצרים, על מנת להמחיש ללקוח מדוע עליו לבחור במוצר שלכם ולא בשל חברות מתחרות בתחום, היינו ממליצים לכם לפרט ולהרחיב על המוצר שלכם. כנסו לאתר XTRASIZE וחפשו את הלשונית "כיצד המוצר פועל". הסבר שכזה ירתום את הלקוח אליכם, וייצור אמון והבנה ראשונית ביניכם לבינו.
לאחר שבחרנו נישת מוצרים והבהרנו ללקוח מדוע עליו לבחור במוצר שלנו, נעבור לאפיון החנות האינטרנטית. פרסמו את כלל המוצרים שאתם מציעים למכירה בחנות האינטרנטית שלכם. חשוב מאוד לא לפסוח על ההיבט העיצובי ועל ממשק הנוחות של המשתמש, שכן דברים אלו תופסים את העין של הלקוח הפוטנציאלי ואנו לא רוצים שבגין סיבה שכזו הוא יוותר על המוצר. שוב פעם- כנסו לאתר XTRASIZE ועיינו בחנות האינטרנטית של החברה. שימו לב לממשק הנוח ולקלות התפעול של האתר ושל החנות בפרט.

השלב הבא הוא שלב אפיונו של כל מוצר. המטרה שלכם היא שכאשר לקוח ביצע לחיצה על מוצר מתוך המוצרים המוצעים למכירה בחנות שלכם- הוא יבצע רכישה. על מנת להגדיל את הסיכויים שהרכישה אכן תתבצע על ידי הלקוח, עליכם לנהל את דף המוצר בצורה נכונה. כתבו הסבר קצר ומפורט על סוג המוצר המדובר, כמו כן, ציינו את המחיר של המוצר (אפשרות נוספת היא להציע לרוכש לקנות כמות גדולה יותר מהמוצר, וכך לקבל הנחות בהתאם לכמות הרכישות). אנו ממליצים לכם להוסיף בתחתית כל עמוד של מוצר, מספר מוצרים דומים שהרוכש הפוטנציאלי יוכל לגשת אליהם בלחיצה.

כל הדגשים הללו, הינם קריטיים והכרחיים ביותר להפיכת חנות אינטרנטית למצליחה ומשגשגת. כפי שציינו לאורך כל העמוד, כנסו לאתר XTRASIZE ותראו הלכה למעשה את כלל הדגשים שנתנו כאן בעמוד. זכרו שהמטרה שלכם היא לעשות את החיים כמה שיותר קלים עבור הלקוח הפוטנציאלי- המטרה שלכם היא שהוא ירכוש את המוצר.

כיצד לעשות מיתוג עסקי נכון לפרטים בנושא לחצו.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שיווק B2B
מה הוא שיווק B2B?

בעולם השיווק, האתגר המרכזי כיום הוא להצליח לבלוט. לא משנה מה התחום שבו אתם עוסקים, סביר להניח שישנם עוד הרבה מאוד עסקים שנמצאים בתחום הזה,

קרא עוד »
לחצן מעקב
איך תקדמו את חשבון הטיק טוק שלכם

בשנים האחרונות מונח הקידום הפך למונח בלתי נפרד מעולם האינטרנט, השיווק והפרסום. קידום חשבונות וקידום אתרים הם הדרכים היעילות ביותר שבאמצעותן ניתן להפוך משתמש ספציפי

קרא עוד »