איך עובד הממשק של חשבונית דיגיטלית מאושרת

בעבר, עסקים עצמאיים בנוסף לכל הסרבול הכרוך בלהיות עצמאי במדינת ישראל, היו צריכים לנהל כמה פנקסי חשבוניות מסוגים שונים, כל פנקס עונה על צורך אחר: מס, קבלה, חשבוניות וכו'. המצאת החשבונית הדיגיטלית יצרה ריבוי של חברות המנגישות את המוצר מה שהביא איתו גם חברות שמנסות לעשות קיצורי דרך ולעבוד ללא אישור מתאים.
במאמר הבא נרחיב ונפרט על כל מה שצריך לדעת לפני שאתם עוברים לחשבונית דיגיטלית, מה הופך אותה לחוקי ואיך בוחרים חברה להצטרפות.

 

מה צריך לדעת לפני שעושים את המעבר מפנקס חשבוניות לחשבונית דיגיטלית

תחילה חשוב להדגיש ולומר שהמעבר קל ומהיר ואחריו אתם לא תבינו איך לא עשיתם זאת קודם. חשבונית דיגיטלית חוסכת לכם זמן וניירת מיותרים ויוצאת לכם סדר, זמינות וארגון שיקלו על ניהול עסק עצמאי שכרוך גם ככה בהמון ניירות ופרוצדורות.
מעבר לכך, החשבונית הדיגיטלית ידידותית לסביבה, כך שאתם גם מקלים לעצמכם על החיים וגם תורמים בשמירה על איכות הסביבה.
אז אחרי כל ההקדמה, ואנחנו מקווים שעזרנו לכם להבין שכדאי לעבור לחשבונית דיגיטלית, יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק לפני המעבר:
המון אתרים מציעים תוכנות להנפקת חשבונית דיגיטלית. ערכו סקר שוק!

  • בדקו שיש לאתר הלקוחות של התכונה שירות לקוחות זמין ומהיר.
  • בדקו כמה חשבוניות אתם מוציאים בממוצע בחודש וכך תוכלו לדעת איזה מבין האתרים מציע לכם את החבילה הכי משתלמת.
  • הדבר האחרון, והחשוב ביותר, הוא שיש לתוכנה אישור ממס הכנסה. תוקפו וקיומו של אישור זה חשוב מאוד מהסיבה הפשוטה שבלעדיו לחתימות של הלקוח ושלכם לא תהיה תוקף אמיתי וחוקי בבית המשפט, דבר שיכול לגרור הליכים משפטים לא נעימים.
    אז איך בודקים?
    כדי לדעת שהתוקף של החשבונית הדיגיטלית שלכם היא מתוקף החוק יש לבדוק שמפורט המשפט על החתימה האלקטרונית: "מסר אלקטרוני החתום בחתימה אלקטרונית מאובטחת, יהיה קביל בכל הליך".

 

כמה עולה חשבונית דיגיטלית

אז בהשוואה לפנקס החשבוניות המסורתי, התמחור של חשבונית דיגיטלית הוא אחר. בעוד שפנקס חשבוניות היה עולה לכם בין 20 ל 30 שקלים. כאשר יש לכם כמה פנקסי חשבוניות מסוגים שונים בכל פעם, ועליכם לקנות כמה פנקסים בכל פעם, תמחור החשבונית הדיגיטלית הוא על פי כמות החשבוניות שאתם מוציאים בחודש. כלומר, אתם רוכשים חבילה של 50 מסמכים ומשלמים מחיר ממוצע שבין 10 ל 20 ₪. בנוסף, לחלק מהחברות יש חבילות חינמיות בהתחלה להתנסות.

 

יתרונות החשבונית הדיגיטלית

חשבוניות דיגיטליות מאושרות מכילות יתרונות רבים :
שמה השני של החשבונית הדיגיטלית הינו "החשבונית הירוקה", וזאת בשל הסיבה הפשוטה שהיא ידידותית לסביבה מעצם היותה מתרחשת רק במרחב הדיגיטלי.
את החשבונית הדיגיטלית תוכלו לראות בצורה מסודרת באתר, ויש באפשרותכם לשלוח אותה אל הלקוח בכל זמן שתבחרו.

חשבונית דיגיטלית

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לוח מדדים
בעל עסק? כדאי שתקרא!  

עולם הדיגיטל הפך בשנים האחרונות, ובמיוחד בעולם המשתנה תחת מגפת הקורונה ששינתה את הדרך בה אנו מתנהלים מול בתי עסק ועושים קניות, לדבר הכרחי בדרך

קרא עוד »
מחשבון וקלסר
טופס מקוון שימוש פשוט ומהיר

המודעות לשמירה על הסביבה הולכת ועולה. אחד השינויים שנעשים בשל כך הוא מילוי טפסים באופן דיגיטלי. במקום לכרות עצים, לייצר דפים, לדרבן את תעשיית הדיו

קרא עוד »
שורת חיפוש
3 יתרונות לפרסום באינטרנט

עד כמה שזה נראה מיושן, עד לא מזמן רוב העסקים עסקו בשיווק ובפרסום בערוצים קונבנציונאליים כמו תשדירי שירות בטלוויזיה, בבתי הקולנוע או ברדיו, פרסום בעיתון,

קרא עוד »
לב
מורה נבוכים לטינדר

טינדר היא אפליקציית הכרויות שנכנסה לחיינו לפני כמה (וכמה) שנים ואפשר לומר שהיא די הפכה את העולם שאנחנו מכירים למה שהוא היום, ולא רק התיימרה

קרא עוד »