טופס מקוון שימוש פשוט ומהיר

המודעות לשמירה על הסביבה הולכת ועולה.

אחד השינויים שנעשים בשל כך הוא מילוי טפסים באופן דיגיטלי.

במקום לכרות עצים, לייצר דפים, לדרבן את תעשיית הדיו – אפשר פשוט להשתמש באינטרנט.

כולנו מודעים לחסרונות שהאינטרנט מביא איתו – ניכור, התמכרות לאינטרנט ועוד, אבל זהו יתרון מובהק שהטכנולוגיה מאפשרת וחבל לא להשתמש בו,

במיוחד אם יש לכם עסק מצליח שמדפיס אלפי טפסים ביום.

עכשיו חשוב שתשימו את "הטכנו – פוביה" בצד ולא תגידו שזה קשה, מסובך ולא מובן – זה קל, פשוט ומהיר.

אז בלי תירוצים ועניינים – עברו לטפסים דיגיטליים.

 

יתרונות של טופס מקוון – נוחות

  1. זה מעצבן למלא כל כך הרבה טפסים לעובדים בעסק, כשקונים דירה, בהליכים משפטיים, בבנק ובכל צעד או מוסד שדורשים מילוי טפסים.
  2. מילוי דיגיטלי הוא נוח יותר, קל יותר, פשוט יותר ומהיר יותר – אז למה לא להשתמש בו?! לפרטים על מילוי טופס מקוון.
  3. ניתן למלא טופס מקוון בכל זמן ומקום בלי הגלב – זה חוסך כסף, כוח אדם ויוצר חיים נוחים יותר. תחשבו על זה – אין צורך להגיע למשרד בשביל למלא טפסים, ניתן למלא טפסים מהבית או מכל מקום אחר.
  4. השימור של הטפסים הוא ברמה גבוהה יותר – טפסים דיגיטליים לא נהרסים או נאבדים או מעלים אבק. האינטרנט ישמור עליהם בצורה בטוחה וטובה ואתם לא צריכים לדאוג לכך כלל ולא לאחסן אלפי קלסרים ודפים.
  5. באתרים של מילוי טפסים יש נגישות לבעלי מוגבלויות – יתרון חברתי ויתרון של נוחות.
  6. שימוש דיגיטלי בעסק מביא לבקרת איכות טובה יותר – למשל, הטפסים האינטרנטיים מאפשרים לכם לעקוב אחר הנעשה בעסק שלכם ולשפר את מה שצריך או לחזק לטובה את מה שמתנהל טוב.
  7. טפסים בדרך כלל מצריכים חתימות פרטיות של עובדים או לקוחות או כל אדם אחר. לשם כך יש אפשרויות מתוחכמות לחתימה דיגיטלית כיום, כמו שניתן למצוא בסופר.
  8. ודבר אחרון – קל לבצע שינויים בטפסים כשזה נעשה באופן דיגיטלי – לא צריך להדפיס שוב, למלא שוב ולתקן את הכל – אפשר לתקן רק את מה שנעשה בו טעות.
  9. נוחות מביאה את העובדים שלכם לעבוד יותר טוב ואת הלקוחות שלכם להיות יותר מרוצים.
  10. כל אחד יכול להגיע לטפסים השונים בעסק ולא רק המזכירה או מי שאחראי על הטפסים – המידע הופך לנגיש יותר כי הוא דיגיטלי ולא מסודר בקלסרים פרטיים של אדם מסוים. מידע נגיש הוא הכרחי לעסק טוב.

 

סיכום

טפסים דיגיטליים הם פתרון שמתאים לכל עסק כיון שהם נוחים ונגישים. כמו כן, הם חשובים לשמירה על איכות הסביבה. בנוסף, יתרונות הנוחות שלהם כל כך מובהקים שפשוט אין סיבה לא לבחור בצורה זו. אז קדימה – עברו לטפסים מקוונים!

 

עיפרון ודף

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לוח מדדים
בעל עסק? כדאי שתקרא!  

עולם הדיגיטל הפך בשנים האחרונות, ובמיוחד בעולם המשתנה תחת מגפת הקורונה ששינתה את הדרך בה אנו מתנהלים מול בתי עסק ועושים קניות, לדבר הכרחי בדרך

קרא עוד »
שורת חיפוש
3 יתרונות לפרסום באינטרנט

עד כמה שזה נראה מיושן, עד לא מזמן רוב העסקים עסקו בשיווק ובפרסום בערוצים קונבנציונאליים כמו תשדירי שירות בטלוויזיה, בבתי הקולנוע או ברדיו, פרסום בעיתון,

קרא עוד »
לב
מורה נבוכים לטינדר

טינדר היא אפליקציית הכרויות שנכנסה לחיינו לפני כמה (וכמה) שנים ואפשר לומר שהיא די הפכה את העולם שאנחנו מכירים למה שהוא היום, ולא רק התיימרה

קרא עוד »