קורס סייבר עם עבודה מובטחת בהייטק

הביקוש לבוגרי קורס סייבר בעלייה מתמדת, מדובר באחד מהתחומים המתפתחים ביותר בשוק, העוסקים בתחום הסייבר בישראל מהווים את חוד החנית העולמי בתחום, חברות ישראליות רבות מתמחות בתחום זה וחלקן עושות בו חיל של ממש, חברות כמו צ'ק פוינט הראו את היכולות האדירות של השוק הישראלי.

עובד הייטק

הסייבר הישראלי, בוננזה אמיתית

על פי נתוני מערך הסייבר הישראלי, שוק הסייבר בישראלי צומח בקצב גבוה ביותר, בחמש השנים האחרונות חברות הסייבר הישראלי גייסו כארבעה מליארד דולר, במהלך תקופה זאת הוקמו 367 חברות שעוסקות בסייבר אשר מעמידות את סך החברות הישראליות בתחום על 752.

תעשיית הסייבר בישראל מונה כעשרים אלף עובדים, משנת 2015 קצב הצמיחה בכמות העובדים מדי שנה בשוק הסייבר עומד על 12 אחוז ועל פי נתוני מערך הסייבר בכל אחת מהשנים הבאות יידרשו לכל הפחות 800 עובדים נוספים בתחום.

הכשרת עובדים לתחום הסייבר היא אתגר משמעותי

הכשרת עובדים לתחום הסייבר בצורה שתהיה מקצועית ואיכותית מהווה אתגר משמעותי, אחת מהמכללות שהשקיעו מחשבה בנושא היא מכללת האקריו, מדובר באחת המכללות המובילות בישראל עם ותק של למעלה מעשרים שנה בתחום הכשרות ההייטק בישראל.

החברה מציעה קורס קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking, תכני הקורס מכינים את בוגריו לעבודה בתחום הסייבר, הקורס מעביר לתלמידים ידע רב על הנושא ומעמיד אותם בעמדה מצויינת להשתלבות בתעשיית ההייטק הישראלי עם סיומו.

במהלך הקורס לומדים התלמידים את התכנים הבאים:

התלמידים לומדים על בניית אתרים, בסיום שלב הבנייה הם לומדים כיצד יש לבצע תקיפות על אתרים. לאחר מכן, התלמידים לומדים על מערכות הפעלה לשרתים מבית מייקרוסופט אשר נפוצות בקרב חברות רבות וכן על מערכת ההפעלה של לינוקס.

בהמשך, מועבר חומר בנושאי רשתות של סיסקו, כאשר התלמידים לומדים לבחינה שביצועה יזכה אותם בתעודת CCENT שמכשירה אותם כטכנאים ואנשי אבטחת מידע. הידע שעובר בשלב זה חשוב ומהותי ומסייע לתלמידים ללמוד ולהבין בצורה טובה יותר את עולמות הסייבר וההאקינג, עם הידע הזה התלמידים גם יוכלו לאבטח רשתות בצורה טובה יותר.

בשלב הבא, התלמידים ילמדו על תשתיות סייבר, יכירו את איומי הסייבר העדכניים וכן ילמדו כיצד יש להתמודד ולהתמגן מפניהם. בהמשך ילמדו התלמידים כיצד להפוך את עצמם לאדמינים במערכות הפעלה רבות, ידע שיספק להם אפשרויות בלתי מוגבלות בכל מה שקשור למחשב עליו הם אחראיים.

בחלק האחרון של הקורס התלמידים ילמדו על מתקפות תשתית מתקדמות, תכנות מונחה אבטחה בפייתון, השתלטות על אתרים, אבטחת טלפונים סלולאריים כולל אנדרואיד ו-IOS, סוסים טרואיינים וכדומה.

כניסה לשוק הסייבר הישראלי מפתה צעירים רבים, לעיתים הם נתרעים מלבצע את הצעד הנדרש כדי להיכנס לתחום מכיוון שהם מאמינים שקשה עד בלתי אפשרי להבין אותו, מכללת האקריו באמצעות סגל אקדמי מעולה מנגישה את התכנים הללו ומאפשרת לצעירים רבים להיכנס לתחום ולבצע בו את צעדיהם הראשונים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ארנק, שטרות, כסף וכרטיסים
קורס יועצי מס – כל המידע

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס יועצי מס, כנראה שאתם מכוונני מטרה ואתם יודעים בדיוק להיכן פניכם מועדות בחיים האלו. אז אנחנו מזמינים אתכם להכיר את

קרא עוד »
השכלה
איזה קורס אוטומציה הכי משתלם

הגעתם למסקנה שכנראה קורס אוטומציה יכול להתאים לכם? רוצים ללמוד את התחום הזה לעומק? אם כך, כדאי שתדעו שאתם יכולים לעשות קורסים שונים ומגוונים כאלה

קרא עוד »
תמונה מעוצבת
קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי נחשב לאחד הקורסים המבוקשים ביותר, כל זאת בשל העובדה כי כיום מדובר במקצוע מבוקש מאוד במשק הישראלי. היכן ניתן ללמוד אותו? להלן

קרא עוד »