10 החוקים שחובה להכיר אם אתם משחקים פוקר אונליין

בשנים האחרונות, משחקי פוקר אונליין צוברים תאוצה ומושכים אליהם שחקנים רבים מכל מקום בעולם וגם מישראל. לפני שאתם מתחילים לשחק, חשוב שתכירו 10 חוקים – נפרט אותם במאמר שלפניכם.

 

1 – בחרו אתר פוקר אמין

ישנם אתרי פוקר רבים ברשת, אך לא כולם אמינים. חשוב לבחור אתר פוקר בעל מוניטין טוב, המציע אבטחה גבוהה ותוכנה איכותית. לדוגמה, בט 365 הוא אתר אמין המרכז את כל פלטפורמות ההימורים בעולם ומציע מגוון משחקים, סוכן בטים ועוד, והכל בעברית.

 

2 – שימו לב לחוקי המשחק

חוקי הפוקר עשויים להשתנות בין אתרים שונים. חשוב לקרוא את חוקי המשחק לפני שאתם מתחילים לשחק, כדי להימנע מהפתעות לא נעימות.

בחר אתר פוקר אמין

 

3 – נהלו את ה- BANKROLL שלכם

קבעו לעצמכם סכום כסף מוגדר שאתם מוכנים להפסיד ("בנקרול") ושחקו רק במסגרת סכום זה. במילים אחרות, שחקו רק על מה שהפקדתם אצל הסוכן והימנעו מהימורים גבוהים על ידיים חלשות. כאן תמצאו סוכן בט 365 ישראל.

 

4 – מהלך המשחק

מהלך המשחק של פוקר באונליין דומה מאוד לפוקר המסורתי. שחקנים מקבלים קלפים, משלמים ומנסים ליצור את היד הטובה ביותר. שחקן עם היד הטובה ביותר בסוף הסיבוב זוכה בקופה.

 

5 – מהלך ההימורים

בפוקר אונליין, ההימורים מתבצעים באמצעות לחיצות כפתור. שחקנים יכולים להעלות, להשוות או לקפל את ידיהם.

 

6 – תצוגת הקלפים

בפוקר אונליין, קלפי השחקנים מוצגים להם באופן פרטי. שחקנים אחרים לא יכולים לראות את קלפי היריב, אלא אם כן הם פורשים את ידיהם.

נהל את BANKROLL שלך

 

7 – זמן הפעולה

בפוקר אונליין, יש לרוב זמן מוגדר לכל פעולה. שחקנים שלא יבצעו את פעולתם בזמן ייחשבו כ"קופלים" את ידיהם.

 

8 – טורנירים

טורנירים של פוקר אונליין מתנהלים באופן דומה לטורנירים רגילים. שחקנים מתחרים זה בזה עם מספר מסוים של צ'יפים התחלתיים והשחקן האחרון שנותר עם צ'יפים הוא המנצח.

 

9 – חכו להזדמנות הנכונה

פוקר הוא משחק של סבלנות. אל תצפו לנצח בכל יד. זכרו שחלק מההפסדים נובעים פשוט ממזל רע. היו סבלניים, המתינו להזדמנויות הנכונות ונצלו אותן.

 

10 – שימו לב לשחקנים אחרים

היכולת לקרוא את שחקני היריב היא מיומנות חשובה בפוקר. שימו לב לשפת גוף, להבעות פנים ולדפוסי ההימורים של שחקנים אחרים. ידע זה יעזור לכם להבין את חוזק ידיהם ולקבל החלטות מושכלות.

 

סיכום

פוקר הוא משחק מרתק ומהנה. זכרו ליהנות מהמשחק, גם אם אתם לא מנצחים כל הזמן. למדו את חוקי הפוקר ואת הדירוג של הידיים. התאמנו על משחק פוקר מקוון עם חברים לפני שאתם משחקים בכסף, התחילו לשחק ברמות נמוכות ותתקדמו בהדרגה לרמות גבוהות יותר. מומלץ אף ללמוד ולאמץ אסטרטגיית פוקר שאיתה גם תגדילו את הרווחים.

שימו לב לשחקנים אחרים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גוגל
איך לקדם אתרי טבע בגוגל

יותר ויותר אתרי טבע קמים במדינת ישראל, ובכלל ברחבי העולם. האתרים הללו מציעים פתרונות טבעיים לחלוטין לאין ספור בעיות רפואיות או גופניות, שעד כה היה

קרא עוד »