3 סיבות לרכישת עסק קיים

עצמאים רבים מתחבטים כיום בשאלה האם להקים עסק ולעתים אף שוקלים לרכוש עסק קיים. כעת נשאלת השאלה, האם זה בכלל כדאי? במאמר הבא נספר לכם על 3 סיבות למה דווקא כן כדאי לרכוש עסק קיים ולוותר על הקמת עסק מאפס.

אם אתם בדיוק מתחבטים בשאלה האם להקים עסק או שמא לרכוש עסק קיים, המאמר הבא בדיוק בשבילכם, שכן במאמר הבא נסביר מהם היתרונות הקיימים דווקא ברכישת עסק קיים, למעשה מדובר בצעד שיכול להניב לכם הכנסות גדולות דווקא ממה שאתם מתארים לעצמכם.

 

הפיכת עסק קיים לשלכם

לרוב, עסקים למכירה הם עסקים שבעליהם מיצו את ההתעסקות בהם, או אפילו החליטו שהעסק "גדול עליהם". במקרה כזה, תינתן לכם האפשרות להפוך את העסק הקיים לעסק שהוא כל כולו שלכם, על כל המשתמע מכך. תוכלו למעשה להפיח בו חיים ולהפוך את המערכת כולה להרבה יותר רווחית ואטרקטיבית עבור הלקוחות.

מדובר ביתרון של ממש שכן לעסק קיים כבר קיימות התשתיות הבסיסיות להצלחה, מכאן כל שנותר לכם הוא ליצור מעין זהות חדשה לעסק – תוכלו לשנות מסלול לגמרי תוך מימוש ומיקסום הבסיס הקיים.

 

חסכו בזמן

הקמת עסק חדש יכולה לקחת זמן רב. בין אם מדובר במיתוג העסק, יצירת זהות עסקית, שיתופי פעולה עם עסקים נוספים ועוד – זו המון התעסקות שיכולה להיחסך לכם במידה ותחליטו דווקא לרכוש עסק קיים, שכבר מכיל את כל הדברים הללו בתוכו.

יתרה מכך, הקמת עסק חדש זו התעסקות בלתי פוסקת בבירוקרטיה. רכישת עסק קיים למעשה חוסכת לכם זמן רב בכל הנוגע להקמה, ומאפשרת לכם להשקיע זמן במה שחשוב – שדרוג העסק מבחינת זהות, מיתוג ומיקסום רווחים. הדבר נוגע גם להעסקת עובדים – שכן עסק קיים כנראה מחזיק עובדים קיימים שמכירים את העבודה ואת אופיה, מה שיחסוך לכם זמן רב בכל הנוגע להעסקת עובדים חדשים והכשרתם לעבודה.

 

מוניטין טוב

אם כבר החלטתם לרכוש עסק קיים, מוטב יהיה שתבחרו לרכוש עסק עם מוניטין גבוה וטוב – כלומר, עסק מוכר ובעל הוכחות בשטח לרווחים. מוניטין זה דבר שקשה מאוד לבנות, על כן גם כאן מדובר בחיסכון עצום בזמן, בחירת עסק קיים בעל מוניטין טוב ייתן לכם הזדמנות להתחיל בנקודת פתיחה אחרת לגמרי – כזו שניתן רק לשדרג עם הזמן.

בדקו את העסק הקיים בכל הנוגע למחזורי ההכנסה שלו, וכמובן שימו דגש מיוחד על הוצאות שוטפות – כך תוכלו לדעת מהם הרווחים האמיתיים שיש לעסק להציע לכם. לסיכום, מדובר בהחלטה עסקית חכמה מאוד – אם עושים את הצעד בזהירות ובשקיפות מלאה אל מול הבעלים הנוכחיים, יכול מאוד להיות שהרווחים שעסק קיים יציע לכם יהיו גבוהים בהרבה מאשר הקמת עסק חדש בעצמכם.

עֵסֶק

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
המציא את הפוקר
מי המציא את הפוקר?

פוקר הוא אחד ממשחקי הקלפים הפופולריים והנפוצים בעולם כיום. מיליוני אנשים נהנים לשחק פוקר באופן תחרותי ולהנאה באתרים כמו 7xl ישראל ובמסגרות חברתיות. אבל מי

קרא עוד »