3 שירותים שכל עסק דיגיטלי צריך

רוב האנשים מבלים כיום את רוב הזמן שלהם ברשת האינטרנט או ברשתות החברתיות. אנשים מבצעים הרבה מאוד רכישות דרך אתרי אינטרנט: החל ממתנות לילדים, דרך בגדים ונעליים, ועד לקנייה השבועית השגרתית בסופר. לכן לא מפתיע שבשנים האחרונות יש טרנד של עסקים דיגיטליים.

אלו עסקים שקיימים במרחב האינטרנטי, מחזיקים באתר אינטרנט ובדפים ברשתות החברתיות, וכך בעצם מציעים את השירות או את המוצר שלהם. לפעמים אין להם בכלל חנות פיזית או מקום שאליו לקוחות יכולים להגיע אלא רק מספר טלפון או מייל שאליהם ניתן לפנות. אם יש לכם עסק דיגיטלי, או שאתם מתכננים לפתוח אחד כזה, תוכלו למצוא כאן 3 שירותים שהם חובה לכל עסק דיגיטלי.

 

אז למה עסק דיגיטלי ולא מסורתי?

כפי שציינו, אנשים מבלים כיום את רוב הזמן שלהם ברשת האינטרנט. סביר מאוד להניח שעסק דיגיטלי שעובד בצורה חכמה ויעילה מסוגל למשוך אליו לא פחות לקוחות מאשר חנות פיזית שמציעה את אותו מוצר. בנוסף, האפשרות לקיים עסק אך ורק במרחב הדיגיטלי בלי צורך בחנות חוסכת הרבה מאוד כסף שבעסקים רגילים הולך לשכירות, חשמל, ארנונה, ועוד.

עסק דיגיטלי

בניית אתר אינטרנט

אם יש לכם עסק דיגיטלי, אתם חייבים אתר אינטרנט ברמה הכי גבוהה שאפשר. הוא חייב להיות מלא במידע עדכני ורלוונטי, עם תמונות מצוינות, נוח ואינטואיטיבי לגלישה ושימוש, מהיר, מותאם לגלישה ממכשירים ניידים, וכמובן צריכה להיות בו אפשרות לתשלום מאובטח.

בתור עסק דיגיטלי זה הסלון שלכם, ומי שמכריז על עצמו שהוא נוכח רק במרחב הרשתי לא יכול להרשות לעצמו אתר אינטרנט מקרטע ובינוני. הסנדלר לא יכול ללכת יחף.

 

שירות IT

IT אלו ראשי התיבות של המילים האנגליות ל'טכנולוגיית מידע'. שירותי IT מנוהלים בעצם דואגים לכל תחום התקשורת והמחשוב בעסק שלכם. הם מתקינים לכם את התוכנות שאתם צריכים, דואגים לאבטחת מידע, גיבוי, תחזוקה של המחשבים ועוד. מדובר כאן בשלב הראשון על הקמת המערכת, ואחריו על תחזוקה וליווי שוטף של המערכת.

שירותי IT מנוהלים יחסכו לכם הרבה זמן ואנרגיה של התעסקות עם תחום שלא ממש מובן לכם, ותוכלו להיות בטוחים שליבת העסק שלכם – מערכות המחשוב והתקשורת עם הלקוחות – נמצאת בידיים הכי טובות ומקצועיות שאפשר.

עסק דיגיטלי

מיתוג ושיווק דיגיטלי

בסופו של דבר, כנראה שאתם לא הולכים להציע מוצר או שירות ייחודי. כדי למשוך אליכם עוד ועוד לקוחות אתם חייבים להסביר להם למה כדאי להם לבחור דווקא בכם. מיתוג ושיווק דיגיטלי שינוהל בצורה חכמה ונכונה ידגיש את הייחודיות שלכם ואת היתרונות שלכם ביחס למתחרים וימשוך אליכם עוד ועוד לקוחות פוטנציאליים. חשוב לזכור שהתחרות היא לא פשוטה ושצריך להשקיע לא מעט במיתוג ושיווק.

 

סיכום

עסק דיגיטלי הוא ללא ספק העתיד של עולם המסחר והעסקים. דאגו שהעסק שלכם יהיה הכי טוב שאפשר!

עסק דיגיטלי

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שיווק B2B
מה הוא שיווק B2B?

בעולם השיווק, האתגר המרכזי כיום הוא להצליח לבלוט. לא משנה מה התחום שבו אתם עוסקים, סביר להניח שישנם עוד הרבה מאוד עסקים שנמצאים בתחום הזה,

קרא עוד »
לחצן מעקב
איך תקדמו את חשבון הטיק טוק שלכם

בשנים האחרונות מונח הקידום הפך למונח בלתי נפרד מעולם האינטרנט, השיווק והפרסום. קידום חשבונות וקידום אתרים הם הדרכים היעילות ביותר שבאמצעותן ניתן להפוך משתמש ספציפי

קרא עוד »