כיצד לעשות מיתוג עסקי נכון

מיתוג עסקי זה כבר משהו שאי אפשר להתעלם ממנו בשנים האחרונות, שכן לכל בעל עסק יש את הרצון ואת הצורך לקדם את העסק שלו. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו נשארים מאחרונה כשכולם כבר התקדמו ואנחנו לא רוצים, חלילה, להגיע למצב שבו אין לנו לקוחות. יתרה מכך, רוב בעלי עסקים היו רוצים לא רק להסתפק במה שיש להם אלא גם להגדיל את חוג הלקוחות שלכם וכך גם את ההכנסות החודשיות. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם תוהים כיצד עושים את זה בעידן המודרני, אתם בוודאי כבר מבינים שהתשובה לכך היא מיתוג עסקי. עם זאת, האם אתם יודעים מה זה אומר מיתוג עסקי? ובעיקר, האם אתם יודעים איך עושים את זה נכון? הטיפ הראשון שנוכל לתת לכם בדרך למיתוג עסקי נכון הוא, כמו בכל דבר, לעשות את זה בצורה מסודרת.

מיתוג נכון

מה צריך לעשות בפועל כשרוצים למתג את העסק?

השלב הראשון של מיתוג עסקי נכון, על פי חברת ג'נסיס שתוכלו למצוא את האתר שלה בלינק:

https://www.gnss.co.il השלב הראשון יהיה להגדיר את התכונות של המותג שלכם. כלומר, מה אתם בכלל מוכרים, מציעים או עושים? ומה היתרון שלכם לעומת אחרים? מה שונה אצלכם לעומת המתחרים שלכם ולמה באמת אתם יכולים להיות טובים יותר? בהמשך, השלב הבא והחשוב יהיה להגדיר מי הם הלקוחות שלכם. אל מי בעצם אתם פונים? בני כמה הלקוחות הפוטנציאלים של העסק שלכם? האם הם גרים בעיר מסוימת בארץ? האם הם מגיעים משכבה סוציו-אקונומית ספציפית? ככל שההגדרה תהיה ברורה יותר כך תוכלו בעתיד לשווק את העסק שלכם ישירות אל מי שזה באמת מעניין אותו מה אתם מוכרים ומה אתם עושים. בשלב השלישי נרצה לבדוק, לדעת ולראות מה עושים המתחרים שלכם. אתם לא תאמינו כמה אתם יכולים ללמוד מהמתחרים שלכם על איך עובדים הדברים! אם, לדוגמא, תגלו שהמתחרים שלכם עושים משהו שאתם בכלל לא חשבתם עליו, תוכלו גם אתם להתחיל לעשות זאת, לשווק בצורה דומה ואפילו ללמוד מהטעויות שלהם כדי לעשות את זה טוב מהם!

מיתוג עסקי נכון עושים עם המומחים

לבסוף, נשאלת גם השאלה איך כדאי יהיה למתג את העסק שלכם, כלומר, האם אתם יכולים וצריכים לעשות את זה לבד או לא. האמת היא שאתם כן יכולים לעשות חלק מהפעולות לבד, כי במסגרת המיתוג מדברים גם על שיווק אונליין, ואין ספק שיש כאן כמה פעולות שכל אדם יוכל לבצע. עם זאת, אסור לשכוח שמיתוג, כמו שיווק, אלה פעולות שדורשות:

  • ידע
  • ניסיון
  • הבנה
  • זמן פנוי

ומומחיות. לכן, אם אתם רוצים ליהנות מפירות ההשקעה שלכם במיתוג כמה שיותר מהר, מה פתאום שתיקחו את המשימה הזאת על עצמכם ותנסו לעשות את זה לבד? במקום זה עדיף לפנות אל המומחים ויפה שעה אחת קודם.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם